Zobrazení volajícího zkvalitní spojení se zákazníky

Personalizujte vaši komunikaci se zákazníky od úplného začátku. Zobrazíme vám jméno volajícího, jeho telefonní číslo a další informace ještě před zvednutím příchozího hovoru.

Díky naší funkci Zobrazení volajícího budou vaši operátoři okamžitě vidět jméno a telefonní číslo volajícího zákazníka. Díky tomu mohou při zvednutí telefonu například pozdravit volajícího jménem: "Dobrý den Michale. Jak vám dnes můžeme pomoci?" Zákazníka to určitě mile překvapí a operátor má takto příležitost uskutečnit ještě kvalitnější hovor.

Jak funguje funkce Zobrazení volajícího?

Na vašem desktopu se v pravém horním rohu objeví notifikace o příchozím hovoru.

Notifikace obsahuje:

  • možnost nepřijmout příchozí hovor
  • jméno zákazníka a jeho telefonní číslo
  • telefonní číslo, na které vám zákazník volá
  • vaše interní označení telefonního čísla, díky kterému hned víte, na které číslo zákazník volá
  • možnost otevřít si Real-time zákaznickou kartu, ve které vidíte všechny aktivity a dodatečné informace o volajícím zákazníkovi

Díky těmto vstupním informacím o volajícím zákazníkovi mohou operátoři poskytnout personalizovanou zákaznickou podporu hned od začátku.

Zobrazením vašeho interního názvu čísla zároveň operátoři okamžitě vědí, jak se mají představit a o jaké informace bude mít zákazník zájem. Pokud například volá na vaše číslo "Speciální nabídky e-shopů", můžete si ještě rychle před zvednutím připravit seznam vašich speciálních nabídek, abyste tyto informace nemuseli dohledávat až během rozhovoru.

Jednoduché otevření Real-time zákaznické karty před spojením se zákazníky

Přímo v notifikaci ještě před zvednutím příchozího hovoru mohou operátoři otevřít Real-time zákaznickou kartu. Mohou si tak prohlédnout celou předcházející interakci volajícího zákazníka s vaší společností - historii hovorů, objednávky, tickety, chaty, emaily, konverzace či různé poznámky o zákazníkovi.

Funkce Zobrazení volajícího usnadňuje a personalizuje komunikaci vaší společnosti ještě před spojením se zákazníky.

Chtěli byste vědět více o našem nástroji pro kontaktní centra s funkcí Zobrazení volajícího? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte kontaktní formulář níže a začněte s vaší zkušební verzí už dnes.


Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY