VoIP telefonování

Systém pro VoIP telefonování vám umožní maximalizovat účinnost vašeho týmu a rovněž vyřešit problém se zodpovězením každého hovoru. CloudTalk vám umožní poskytovat kvalitní zákaznický servis, který je jedním z hlavních faktorů ovlivňující úspěch společnosti. 
VoIP pro váš byznys znamená výkonnost, spolehlivost a snižování délky hovorů se zákazníky.

Business phone system by CloudTalk

Benefity

SE SYSTÉMEM PRO VOIP TELEFONOVÁNÍ VÁM POSKYTUJEME VYSOKÝ STANDARD PÉČI, ABYSTE SE VY MOHLI VĚNOVAT VAŠEMU BYZNYSU

01
Nižší náklady
Hovory do mobilní i pevné sítě jsou směrovány přes internet a ne přes sítě telefonních společností. Navíc VoIP telefonování nevyžaduje žádný hardware ani žádnou pravidelnou údržbu.
02
Flexibilnost a přenosnost
Jediné, co pro práci se softwarem pro call centra potřebujete, abyste mohli využívat VoIP telefonování, je připojení k internetu. Proto můžete vy či vaši zaměstnanci pracovat odkudkoli bez ohledu na vzdálenost a zařízení.
03
Snadná instalace a používání
Po jednoduché instalaci softwaru pro VoIP telefonování do vašich počítačů, tabletů a telefonů budete moci přijímat běžné hovory přes internet. Přitom je jedno, kolik telefonů a telefonních čísel používáte.

Funkce

Díky pokročilým funkcím CloudTalku se váš zážitek z telefonování posune na zcela nový level.

Integrate your active call center software with 500+ tools

Integrujte software pro VoIP telefonování s vaším CRM, Helpdesk či E-commerce systémem.

Software pro VoIP telefonování umožňuje integraci s jakýmkoli systémem, který používáte - interní systém na míru či celosvětově dostupné řešení - CloudTalk s ním můžete jednoduše integrovat a využívat tak naplno data ze všech systémů najednou na 1 místě, v CloudTalku. 


Integrace zvýšíte výkonnost vašeho týmu, zlepšíte pracovní procesy a zajistíte, že jakékoli změny budete mít aktuální ve všech vašich systémech.


14 ďnová bezplatná skušobná verze

Vyplňte formulář a vyzkoušejte si cloudové kontaktní centrum pro inovativní byznysy sami. Buďte společností, kterou chtějí vaši zákazníci. Set up zabere pouze 5 minut.

Zlepšete vaši zákaznickou podporu s CloudTalkem