CloudTalk Telefonní ústředna PBX

Telefonní ústředna (PBX)

Řešení je určeno pro malé, střední a velké společnosti i s více pobočkami. CloudTalk PBX splňuje nejvyšší nároky na výkon, kvalitu a dostupnost. Všechny vaše pobočky, oddělení a zaměstnance propojíte mezi sebou jednoduše a rychle. Naše telefonní ústředna poskytuje komfort, jaký očekáváte - jeden pracovní systém, počet klapek podle vašich potřeb či hovory přes VoIP.
CloudTalk PBX telefonní ústředna s intuitivním administračním rozhraním

Benefity

POSKYTUJEME VÁM VYSOKÝ STANDARD NABÍDKY, PÉČE A SERVISU PRO ŘEŠENÍ VAŠÍ TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY.

01

Jednoduché rozšiřování kapacit

Počet operátorů, volacích skupin, klapek a telefonních čísel můžete jednoduše spravovat sami. Přidání netrvá více než 1 minutu, přičemž platíte pouze za to, co skutečně využíváte.

02

Spolehlivý a bezpečný provoz

Bezpečnost vašich dat a hlasových služeb za vás řešíme my. Veškeré údaje (i samotný VoIP) jsou uloženy v zabezpečených datových centrech s monitoringem 24/7 - Microsoft Azure, Amazon AWS a Vnet DC SHC III.

03

Telefonní ústředna odkudkoli

Naše telefonní ústředna dokáže fungovat v cloudu nebo na virtuálních serverech, které vám zajistíme my - vy si jen zřídíte službu CloudTalk. Pokud však máte svoji vlastní infrastrukturu, CloudTalk vám na ni nasadíme.

04

Nízké provozní náklady

S telefonní ústřednou (PBX) je možné výrazně snížit provozní náklady - nepotřebujete IT specialisty, a nastavení služby zvládne i laik. CloudTalk je navíc spravovatelný v přehledném rozhraní, ke kterému vám stačí pouze připojení na internet.

05

Servisní smlouva SLA

Ke všem telefonní ústřednám CloudTalku je možné uzavřít servisní smlouvu SLA, díky které vám garantujeme maximální spolehlivost řešení a technickou podporu.

06

Monitoring a zálohování 24/7

Všechny servery a prvky řešení jsou nepřetržitě monitorovány odborníky v CloudTalku. V případě zájmu vám budeme na míru poskytovat pravidelné zálohování vaší telefonní ústředny.

Matador logo
Parfems.sk logo
Bestsports.sk logo
Bighome.sk logo
Dedoles.sk logo
Duvlan logo
Electronic-star logo
Saxana logo
Topankovo.sk logo
Yves Rocher logo

Funkce

Využívejte FUNKCE virtuální telefonní ÚSTŘEDNY, KTERÉ zefektivní práci VAŠEHO TÝMU.

Automatická distribuce hovorů (ACD)

Automatické, inteligentní a efektivní směrování příchozích hovorů na základě všech dostupných informací, díky kterému jsou volající přesměrováni vždy na nejvhodnějšího operátora či skupinu operátorů.

Přečtěte si více

Hlasové menu IVR

Vytvořte si vlastní (i víceúrovňové) hlasové menu, které provede volajícího možnostmi a zajistí, že volající se vždy dovolá na správné oddělení, správnému operátorovi či správné skupině operátorů, případně mu poskytne správné informace přes vlastní hlášky.

Přečtěte si více

Real-time zákaznícká karta

Operátoři vidí všechny informace o volajícím na jednom místě. Během hovoru se zákazníkem si mohou okamžitě prohlédnout jeho historii komunikace, objednávky, chat nebo poznámky. Zákazníkovi tak dokáží hned poskytnout prvotřídní podporu.

Přečtěte si více

Volací skupiny

Vytvořte si vlastní volací skupiny. Příchozí hovory jsou řazeny do volacích skupin podle nastavených pravidel a následně distribuovány volným operátorům ve skupině. Samozřejmostí je možnost volajícímu přehrát úvodní hlášku.

Přečtěte si více

Nahrávání hovorů

CloudTalk umí automaticky nahrávat všechny hovory. Po jejich skončení si lze přehrát nahrávky přímo z internetového prohlížeče odkudkoli a kdykoli. Sledováním nahrávek můžete zlepšit vaši interakci se zákazníky.

Přečtěte si více

Statistiky hovorů

Trackujte výkonnost vašeho call centra. CloudTalk je systém skutečně využívající data. Měřte % zmeškaných hovorů, počet hovorů operátorů a mnohem více. Umožníme vám dělat důležitá rozhodnutí na základě podrobných údajů.

Telefonní seznam

Zlúčte všetky vaše kontakty na jedno miesto. Pomocou integrácií vám umožníme dostať do CloudTalku vaše kontakty z rôznych zdrojov. Operátori tak budú pracovať výkonnejšie.

Přečtěte si více

Integrujte vaše Helpdesk, E-commerce nebo CRM řešení s CloudTalk PBX.

CloudTalk PBX víte během pár minut propojit s byznys nástroji, které již používáte. Využitím integrací eliminujete denno-denní rutinu vašeho týmu, zvýšíte výkonnost, zlepšíte pracovní procesy a zajistíte, že jakékoli změny budete mít aktuální ve všech vašich systémech. Využití VoIP technologie umožňuje dostat telefonování na novou profesionální úroveň.

Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY