Pokročilý dial plán

Inteligentní směrování hovorů na základě přesně definovaných pravidel podle vašich potřeb a preferencí. S funkcí Pokročilý dial plán můžete vaše příchozí hovory do kontaktního centra řídit krok po kroku.

S naším řešením kontaktního centra nezůstane žádný zákazník bez odezvy. S CloudTalkem si můžete sami nastavit vlastní posloupnost směrování příchozích hovorů od zákazníků, kteří volají na vaše telefonní čísla.

Funkce Pokročilý dial plán zajistí, že volající bude obsloužen i v případě, že jsou vaši operátoři obsazení či nedostupní. 

Pokročilý dial plán zvládnete individuálně nastavit během několika minut na pár kliků, a stejně rychle si ho můžete i změnit. Díky tomu budete mít kontrolu nad celým příchozím hovorem na konkrétní telefonní čísla. Navíc vlastní posloupnost kroků pro Pokročilý dial plán můžete nastavit zvlášť pro každé telefonní číslo podle vašich měnících se obchodních potřeb.

Při posloupnosti kroků pro příchozí hovor si můžete vybrat z následujících možností:

 • Volací skupina - hovor je směrován do vybrané volací skupiny, kde vyzvání všem operátorům, kteří jsou přiřazeni k této volací skupině
 • Operátor - hovor je směrován na vybraného operátora
 • Preferovaný operátor - hovor je směrován na vybraného operátora 
 • Voicemail/hlasová schránka - hovor je směrován do hlasové schránky, kde může volající zanechat svůj hlasový vzkaz
 • Přesměrování na číslo - hovor je automaticky směrován na vámi vybrané externí telefonní číslo vždy, když jsou operátoři během provozní doby obsazení nebo nedostupní
 • Nahrávka - možnost vybrat vlastní hlášky, které budou přehrány volajícím v různých situacích podle potřeby (volání mimo provozní dobu, čekání na volného operátora atd.)

Pro co nejjednodušší představu se podívejte na náš příklad pro nastavení Pokročilého dial plánu v pěti krocích, kterým se můžete inspirovat:

 1. Uvítací hláška.  Zvyšuje úroveň zákaznického servisu, protože volající hned ví, kam se dovolal. Zkuste například "Dobrý den, dovolali jste se do společnosti CloudTalk..." Zákazníkovi také můžete hned na úvod poskytnout odpovědi na nejčastější otázky jako například otevírací hodiny, informace o objednávkách či rozvozu, případně je upozornit na to, že hovor může být nahráván.
 2. Preferovaný operátor. Tento krok zajistí, že zákazník bude komunikovat převážně s jedním operátorem, který mu dokáže poskytnout rychlejší a osobnější zákaznickou podporu (pokud zákazník nemá přiřazeného preferovaného operátora, tento krok bude přeskočen).
 3. Volací skupina. Ve třetím kroku je dobré zvolit si volací skupinu, abyste zajistili, že příchozí hovor bude zvonit více než jednomu operátorovi, čímž se zvyšuje šance na zvednutí. Vytvořte si například volací skupinu "technická podpora" - zákazníci se tak dovolají operátorům, kteří mají potřebné technické znalosti na úspěšné vyřešení jejich požadavku či problému.
 4. Vlastní hláška. Využijte vlastní hlášky, abyste informovali zákazníky například o vaší nedostupnosti - "Litujeme, ale momentálně jsou všichni naši operátoři vytíženi. Do několika minut vám  zavoláme zpět.” Můžete si také vybrat hlášku, kterou uvedete poslední pátý krok. Například Voicemail - "Litujeme, žádný operátor momentálně není k dispozici. Zanechte nám vzkaz a my se vám ozveme zpět."
 5. Externí telefonní číslo.  Přesměrováním zákazníka na externí telefonní číslo (které si zvolíte přímo v tomto kroku) zajistíte, že vaše telefonní linka nebude nikdy offline.


Chtěli byste vědět více o našem řešení pro kontaktní centrum s funkcí Pokročilý dial plán? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte kontaktní formulář níže a začněte s vaší zkušební verzí už dnes.


Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY