Integrace s Pohoda

Propojte váš ekonomický a účetní program Pohoda se softwarem pro call centra

Integrace s Pohodou

Jednoduchou integrací s Pohodou získáte detailní informace o objednávkách vašich zákazníků na jednom místě.

Zvyšte produktivitu vašich operátorů a zlepšete zákaznickou zkušenost propojením CloudTalku s Pohodou. Jednoduchou integrací s Pohodou vaši operátoři získají informace o objednávkách zákazníků, kteří vám zrovna volají. Vaši operátoři tak na jednom místě v CloudTalku vidí detail každé objednávky, který obsahuje:

 • ID objednávky
 • způsob doručení
 • počet a seznam objednaných položek
 • dodací adresu
 • celkovou částku
 • poznámky zákazníka k objednávce
 • datum a čas vytvoření objednávky

Zjednodušte práci vašim operátorům a zvyšte jejich produktivitu

Veškeré údaje z Pohody se automaticky v pravidelných intervalech stahují do CloudTalku, kde je vidí vaši operátoři. Celou historii objednávek každého zákazníka máte k dispozici v detailu kontaktu zákazníka. Pokud objednávku vytvoří nový zákazník, který zatím v CloudTalku není evidován, do CloudTalku se z Pohody stáhnou všechny jeho dostupné údaje včetně jeho objednávky.

Využijte tagování kontaktů

Pokud máte CloudTalk propojen s ekonomickým a účetním programem Pohoda, CloudTalk při synchronizaci kontaktů automaticky označí každý kontakt tagem "Pohoda". Tagování kontaktů umožňuje operátorům filtrovat zákazníky i na základě tagu Pohoda, čímž zároveň získají přehled o počtu a charakteristikách zákazníků z Pohody.

Získejte přehled o vašich zákaznících

Díky přehledu o aktivitách a objednávkách zákazníků jim budete moci poskytnout personalizovaný zákaznický servis, čímž zvýšíte jejich spokojenost a loajalitu vůči vaší firmě.

Navíc zákazníkům díky přehledu všech objednaných položek budete moci nabídnout produkty přesně podle jejich specifických preferencí. Pokud máte například e-shop s knihami a vidíte, že si zákazník pravidelně objednává knihy od určitého autora, můžete mu nabídnout od tohoto autora aktuální novinku.

Integrace CloudTalku s Pohodou se samozřejmě netýká pouze e-shopů, ale i firem jiného zaměření, které chtějí poskytovat kvalitní servis svým zákazníkům.

Propojte CloudTalk s Pohodou jednoduše a rychle

 • Integrace CloudTalku s Pohodou je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné programování.
 • Jediné, co potřebujete, je URL XML souboru vytvořeného softwarem Pohoda.
 • Během několika minut po integraci se vaše data začnou synchronizovat a vy můžete zvyšovat produktivitu vašeho týmu i spokojenost zákazníků.
 • O vše ostatní se postará CloudTalk.

Chcete začít využívat všechny výhody, které vám poskytne naše integrace s Pohodou? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Zavolejte na číslo +421 2 212 93 555 nebo napište email na [email protected].

14 ďnová bezplatná skušobná verze

Vyplňte formulář a vyzkoušejte si cloudové kontaktní centrum pro inovativní byznysy sami. Buďte společností, kterou chtějí vaši zákazníci. Set up zabere pouze 5 minut.

Zlepšete vaši zákaznickou podporu s CloudTalkem