Mezinárodní telefonní čísla

Možnost využití mezinárodních telefonních čísel (s geografickou i negeografickou předvolbou) z více než 60 zemí světa. Využitím mezinárodních telefonních čísel vám zahraniční zákazníci volají za standardní místní ceny nebo zcela zdarma.

S CloudTalk funkcí mezinárodních čísel vám můžeme poskytnout telefonní čísla z více než 60 zemí světa. To znamená, že pokud vaše firma expanduje do více zemí, dokážeme v každé této zemi zajistit vlastní čísla (například v Česku česká čísla, v Polsku polská atd.) A vy můžete poskytovat služby zákazníkům v daných zemích s čísly, které lidé z těchto zemí znají.

Kromě toho je na vás, zda se rozhodnete pro mezinárodní telefonní čísla s geografickou předvolbou (např. s předvolbou pro Bratislavu 02, pro Košice 051 atd.) nebo negeografická čísla. Čísla s geografickou předvolbou jsou však srozumitelnější, příjemnější a zákazníci hned vědí, že za volání budou platit místní tarif, čímž je zbavíte nejistoty o ceně za volání.

Využitím mezinárodních telefonních čísel zefektivníte vaše řešení zákaznické podpory pro mezinárodní příchozí hovory. Zároveň také jde o levnější způsob přijímání mezinárodních hovorů.

Expandujte globálně

Zajistěte si lokální či bezplatná telefonní čísla z různých zemí nebo přizpůsobte vaše stávající telefonní číslo. Funkce vám také umožní rozšířit tým vašich operátorů na úroveň firem s globálním působením a poskytovat tak výhodnější řešení zákaznické podpory.

S CloudTalkem můžete směřovat mezinárodní čísla kamkoli v rámci dané země, což znamená, že rozšíření vaší zákaznické báze nebude vyžadovat přesun sídla vaší firmy.

Řešení zákaznické podpory s geografickým směrování hovorů

Nastavte směrování příchozích hovorů z určených regionů nebo zemí na konkrétní skupinu operátorů nebo přímo na specifického operátora podle jeho znalostí, vědomostí a především podle jazykových kompetencí.

Směrování zákazníků na co nejvíce kompetentní operátory zlepšuje kvalitu vašich služeb, zákaznickou spokojenost a umožňuje efektivní splnění potřeb volajícího.

Statistiky hovorů podle telefonních čísel

V CloudTalku můžete statistiky vašich hovorů filtrovat i podle konkrétních telefonních čísel. Jednoduše, na základě statistik k vybraným číslům můžete optimalizovat různé procesy vašeho call centra jako například:

  • zvyšování efektivnosti operátorů
  • zvyšování příjmů a snižování nákladů vaší společnosti
  • zlepšování vašeho procesu řešení zákaznické podpory a tím zvyšování celkové spokojenosti vašich zákazníků

Na základě takových metrik dokážete lépe postupovat při důležitých obchodních rozhodnutích.

Pokud máte například e-shop, který působí ve dvou (nebo více) zemích, můžete si prohlédnout statistiky hovorů zvlášť pro každou zemi a dokonce i zvlášť pro každé číslo dané země.

Zakoupení a vlastní nastavení mezinárodních čísel

Získání mezinárodních čísel je rychlé a snadné - přímo v CloudTalk rozhraní si můžete sami prohlédnout dostupná mezinárodní telefonní čísla, rovnou je zakoupit a okamžitě je začít používat.

Hned po zakoupení telefonního čísla si můžete nastavit všechna potřebná nastavení přizpůsobené vašim obchodním potřebám, které zlepší zákaznickou zkušenost:

  • nastavení vyzvánění - zda bude příchozí hovor na toto číslo zvonit skupině operátorů, jen konkrétnímu operátorovi nebo to bude fax či pokročilý dial plán
  • nastavení přesměrování hovoru na jiné telefonní číslo například v případě obsazenosti operátorů, přesměrování do hlasové schránky nebo vyslechnutí nahrávky o možnosti zavolání zpět (posloupnost kroků si sami nastavíte)
  • nastavení provozní doby pro toto konkrétní telefonní číslo včetně hlášky, která se zákazníkovi přehraje v případě, že bude volat mimo provozní dobu
  • nastavení vlastních pozdravů a speciálních informací (např. vaše kontaktní údaje)

Mezinárodní telefonní čísla jsou dlouhodobě finančně výhodná, efektivní při řešení příchozích mezinárodních hovorů a snižují míru nepřijatých hovorů.

 

Chtěli byste vědět více o našem řešení pro kontaktní centra s funkcí Mezinárodní čísla? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte kontaktní formulář níže a začněte s vaší zkušební verzí už dnes.

14 ďnová bezplatná skušobná verze

Vyplňte formulář a vyzkoušejte si cloudové kontaktní centrum pro inovativní byznysy sami. Buďte společností, kterou chtějí vaši zákazníci. Set up zabere pouze 5 minut.

Zlepšete vaši zákaznickou podporu s CloudTalkem