Konferenční hovory

Využívejte možnost konferenčních hovorů a zlepšete tak spolupráci vašich týmů. Konferenci víte zrealizovat během pár minut a můžete do ní zapojit i externí kontakty, například vašich klientů, dodavatelů atd.

CloudTalk poskytuje možnost konferenčních hovorů, které mohou probíhat mezi:

  • manažery
  • manažery a operátory
  • operátory
  • operátory a zákazníky
  • manažery a zákazníky
  • manažery, operátory a zákazníky

Během několika minut můžete jednoduše v rozhraní CloudTalku v části "Konference" vytvořit konferenční místnost s vlastním názvem. V každé místnosti máte možnost zapnout její nahrávání, abyste si v případě potřeby dokázali zpětně poslechnout průběh konference.

Přidávání účastníků konferenčního hovoru je na vás. Můžete si vybrat ze všech zaměstnanců, kteří mají v CloudTalku vytvořeny uživatelský účet, přičemž do místnosti můžete přidávat i externí volající, které máte ve svých kontaktech.

Myslíme i na bezpečnost, proto je každá místnost chráněna PIN kódem, který při vstupu do místnosti musí zadat každý volající.

Můžete si vytvořit tolik konferenčních místností, kolik potřebujete a využívat je kdykoli potřebujete.

Možnost vytvoření konferenčního hovoru mezi vámi a zákazníky vám zabere minimum času a úsilí, a přinese optimální zákaznickou zkušenost.

 

Chtěli byste vědět více o našem softwaru pro call centra s funkcí Konferenční hovory? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte kontaktní formulář níže a začněte s vaší zkušební verzí už dnes.


Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY