Propojte CloudTalk s byznys nástroji, které již používáte

Propojení je velmi jednoduché a stačí jen jeden klik, abyste zefektivnili svou každodenní práci. Komunikujte se zákazníky, všechny informace odešlete do CRM systému, spravujte objednávky nebo prodejní proces - vaše komunikace budou mnohem produktivnější.

Call center Integrations with business tools
  • Filter:
  • Všechny
  • CRM
  • E-commerce
  • Helpdesk
  • Ostatní

Výhody CloudTalk integráci

Simple setup
Jednoduché nastavení
CloudTalk můžete používat za méně než 5 minut. Konfiguraci vám uděláme na počkání. Nemusíte platit žádné zřizovací a instalační poplatky, přičemž službu nabízíme jako jediní na trhu bez závazku.
Data synchronization
Synchronizace dat
CloudTalk automaticky synchronizuje data o vašich zákaznících s nástroji, které používáte. Vždy, když potřebujete, se jednoduše dostanete ke všem aktuálním údajům o volajícím (k objednávkám, ticketům, chatům…).
Simplified workflows
Zjednodušení práce
Využitím integrací zjednodušíte dennodenní rutinu vašeho týmu a zvýšíte jeho výkonnost. Vaši operátoři mohou v reálném čase vidět celou historii aktivity zákazníka, se kterým právě telefonují.
Improved quality
Zvýšení kvality
Používáním CloudTalku dokážete jednoduše a rychle zvýšit kvalitu vaší zákaznické podpory. Nastavte si funkce jako otevírací hodiny, směrování hovorů nebo propojte CloudTalk s vašimi nástroji - zákazníci vás budou milovat.

Potřebujete jinou integraci?

Kontaktujte nás, možná na ní už pracujeme.

14 ďnová bezplatná skušobná verze

Vyplňte formulář a vyzkoušejte si cloudové kontaktní centrum pro inovativní byznysy sami. Buďte společností, kterou chtějí vaši zákazníci. Set up zabere pouze 5 minut.

Zlepšete vaši zákaznickou podporu s CloudTalkem