Custom field / Vlastní pole

Vytvořte si vlastní pole pro doplnění dalších důležitých informací a údajů o vašich zákaznících, které potřebujete pro váš byznys.

Každý zákazník je jedinečný a jedinečně by se k němu mělo i přistupovat. S naší funkcí vytvoření Vlastních polí v nástroji pro kontaktní centrum můžete evidovat kromě základních i další informace o vašich zákaznících.

S podrobnějšími informacemi o vašich zákaznících, díky možnosti vytvoření vlastních polí, mohou operátoři přizpůsobit svou komunikaci potřebám jednotlivých volajících, a tím zlepšit jejich zákaznickou zkušenost.

Pokud máte například e-shop s parfémy, můžete si vytvořit vlastní pole "oblíbený parfém". Když vám zákazník zavolá, budete na základě této informace schopni doporučit podobné vůně. S vlastními poli v nástroji pro kontaktní centrum dokážete ještě více přizpůsobit vaši komunikaci se zákazníkem a současně tak zvyšovat vaše zisky.

Neomezený počet vlastních polí s nástrojem pro kontaktní centrum

Můžete vytvořit libovolný počet vlastních polí. K vašim zákazníkům můžete přiřadit tolik informací, kolik potřebujete a chcete. Představte si, jaké možnosti takto získají vaši operátoři, aby mohli poskytovat individualizované služby vašim zákazníkům.

Snadné vytváření a editování vlastních polí

v nástroji pro kontaktní centrum vám vytvoření vlastních polí zabere jen pár minut. Nejdříve v rozhraní CloudTalku v záložce "Základní nastavení" vytvoříte vlastní pole, které přesně pojmenujete. Tato pole se hned po uložení automaticky doplní i ke každému jednotlivému kontaktu, kde je vyplníte.

CloudTalk - nástroj pro kontaktní centrum - přidávání vlastních polí

Pokud vytváříte nový kontakt, tak kromě již předdefinovaných polí budete moci rovnou vyplnit i vlastní pole.

Sledujte a uchovávejte relevantní data o vašich zákaznících díky vlastním polím v detailu kontaktu každého zákazníka.

 

Chtěli byste vědět více o našem nástroji pro kontaktní centra s funkcí Custom field / Vlastní pole? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte kontaktní formulář níže a začněte s vaší zkušební verzí už dnes.
 

14 ďnová bezplatná skušobná verze

Vyplňte formulář a vyzkoušejte si cloudové kontaktní centrum pro inovativní byznysy sami. Buďte společností, kterou chtějí vaši zákazníci. Set up zabere pouze 5 minut.

Zlepšete vaši zákaznickou podporu s CloudTalkem