Flexibilní balíčky ušité přímo pro vás

Vyberte si balíček, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Náš ceník je flexibilní, bez skrytých poplatků a bez závazku.

Často kladené otázky

Jak funguje zkušební provoz (Free trial)?

Pošlete nám své kontaktní údaje a obratem vám zašleme demo přístup, přes který můžete CloudTalk vyzkoušet zdarma bez závazku. CloudTalk můžete otestovat i reálným telefonováním.

Jaké jsou ceny hovorného?

Každý balíček obsahuje několik telefonních čísel zdarma. Ceny hovorného jsou různé, kontaktujte nás prosím pro více informací.

 

Kdo je operátor?

Operátor je člověk ve vaší společnosti, který bude komunikovat s vašimi již současnými nebo potenciálními zákazníky. Operátory můžete přidávat a odebírat sami, podle toho jak zrovna potřebujete.

Mohu si změnit balíček kdykoli to potřebuji?

Ano. CloudTalk je služba bez závazku. Svůj balíček můžete zvýšit nebo snížit kdykoli potřebujete.

 

 

Mohu použít CloudTalk pro více aktivit?

Rozhodně ano. CloudTalk má velmi široké uplatnění, od běžné zákaznické podpory, kontaktního centra, virtuální ústředny až po aktivní call centra. Velmi vhodný je například i pro společnosti, které provozují několik e-shopových stránek, a potřebují poskytovat zákaznickou podporu pro každou zvlášť.

Jsou mé údaje v bezpečí?

Bezpečnost vašich dat je naše nejvyšší priorita. CloudTalk je umístěn v data centrech se standardem TIER 3+ a 24/7 monitoringem. Využíváme data centra umístěny v EU, které splňují nejpřísnější kritéria EU v oblasti ochrany osobních údajů. Přístup k rozhraní probíhá přes šifrované SSL spojení.

Poskytujete slevu na nové registrace?

Ano, v případě, že zaregistrujete CloudTalk na 12 měsíců dopředu, tak vám poskytneme slevu více než 12 %.


Zajímá vás něco jiného?

Pokud máte dotazy ohledně CloudTalku nebo registračního procesu, kontaktujte nás prosím na [email protected], a rádi vám pomůžeme.

 

Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY