21. prosinec 2016 Blog

Bezplatná čísla, která zvýší zapamatovatelnost značky

CloudTalk - způsob zobrazení bezplatného čísla na webstránce

Zobrazením vašeho čísla na webu pomocí mnemotechnické pomůcky - vanity numbers si vaši firmu lidé zapamatují, a vy se tak odlišíte na silném konkurenčním trhu. Vanity number je způsob zobrazení bezplatného čísla.

V předchozím článku jsme se věnovali benefitům, které vaší firmě přinese bezplatné číslo. Jedním z nich byl i benefit zapamatovatelnosti v souvislosti s tzv. "vanity numbers". Více o tom, co tato čísla znamenají a jak fungují, vám přiblížíme v tomto článku. Ve světě se taková forma čísla obvykle používá k upoutání zákazníků. Proto, pokud chcete vaše zákazníky zaujmout na první pohled, můžete se nechat inspirovat :)

"Vanity number" je klasické bezplatné telefonní číslo, které nabízíte vašim zákazníkům. Jeho jedinečnost spočívá v tom, jak je zobrazeno na vašem webu či e-shopu. Číslo končí buď názvem vaší firmy nebo zkratkou názvu firmy, tedy například 0800-BANANA, 0800-SERVICE, 0800-MOBILE. Název v čísle potom zákazníci vyťukají jen jako další číslice podle rozmístění písmen abecedy na displeji jejich telefonu.

Názorný příklad zobrazení bezplatného čísla na webstránce

Vanity number propaguje vaši značku

Proč je vlastně dobré využívat tuto možnost zobrazení bezplatného čísla? Moderní zákazníci jsou stále ve větším spěchu, jsou mnohem náročnější než kdykoli předtím a v neposlední řadě i méně pozorní. A proto je důležité zaujmout je na první pohled.

Název v bezplatném čísle propaguje vaši značku a reprezentuje služby či produkty, které vaše firma nabízí. Průměrnému uživateli trvá 10 - 20 sekund, aby si rozmyslel, zda na vašem webu zůstane nebo ne. Silný odkaz, jako například výrazné strategicky umístěné číslo, může být efektivním způsobem, jak uživatele oslovit a přesvědčit ho, že je na správném místě.

Vanity number usnadňuje zákazníkům rozpoznat vaši značku a zapamatovat si vaše číslo. Pamatujte, že dobrý branding je zapamatovatelný, přitažlivý a intuitivní.

S vanity number můžete propojit vaši značku s bezplatnou zákaznickou podporou. To vám pomůže dostat se zákazníkům do jejich podvědomí a i takto je motivovat k nákupu u vás. Kromě toho má mnoho lidí představu, že bezplatné vanity number si nemůže dovolit každá firma. Proto toto číslo zvyšuje důvěryhodnost a kredibilitu vaší firmy, a co je důležité, pomáhá zákaznickému servisu, který je v dnešní konkurenční době alfou omegou pro úspěšné byznysy.

Benefity vanity number

Bezplatné vanity čísla neustále dokazují, že jsou přínosem pro různé oblasti podnikání. Společnosti všech velikostí, od obrovských firem až po startupové společnosti, využívají výhody, která tato čísla nabízejí.

Přinášíme vám krátký výběr benefitů, které můžete získat:

  • zvýšení povědomí o vaší značce
  • jednodušší zapamatovatelnost čísla na zákaznickou podporu
  • zvýšení míry přijatých hovorů
  • lehčí vytvoření široké zákaznické báze
  • konkurenční výhodu na přeplněném trhu
  • levný marketingový nástroj

S bezplatným vanity number se i malé společnosti dokáží vyrovnat velkým korporacím. Když se rozhodnete pro vanity number, rozhodnete se pro dosažení co nejlepší zapamatovatelnosti vaší značky na trhu.