Blacklist telefonních čísel

Sestavte si váš Blacklist s nežádoucími telefonními čísly. Eliminujete tak příchozí či odchozí hovory, které pro vaši společnost nejsou relevantní.

CloudTalk vám umožňuje sestavit Blacklist telefonních čísel, abyste mohli zablokovat nežádoucí hovory vašeho call centra. Do Blacklistu si můžete přidávat jakékoliv telefonní čísla, například:

  • telefonní čísla robotů
  • telefonní čísla od naléhavých obchodníků
  • telefonní čísla od neodbytných telemarketérů
  • telefonní čísla, které vás zbytečně spamují

Blokování nechtěných příchozích nebo odchozích hovorů je vynikající funkcí softwaru pro call centra. Blacklist umožňuje chránit operátory před nechtěnými hovoromi. Má velký vliv na jejich produktivitu, protože jim šetří čas a tím i peníze vaší společnosti.

Vytvoření Blacklistu za pár vteřin

Nežádoucí telefonní čísla do Blacklistu přidáte na pár kliků a čísla budou v momentě zablokovány. Funkce navíc zajistí, že vám tyto hovory nebudou účtovány. Telefonní čísla můžete kdykoli přidat, upravit či odstranit.

Díky funkci operátoři nebudou plýtvat svým časem a mohou se soustředit na to, co je opravdu důležité - na vaše zákazníky.

Chtěli byste vědět více o našem řešení pro call centra s funkcí Blacklist? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte formulář níže a začněte vaši zkušební verzi už dnes.


Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY