Automatické přesměrování hovorů

Díky našemu řešení telefonní ústředny se vám vaši zákazníci vždy dovolají. CloudTalk umožňuje automaticky přesměrovat příchozí hovor na vámi zadané telefonní číslo vždy, když jsou operátoři během provozní doby obsazení nebo nedostupní.

Funkce Automatické přesměrování hovorů, která je součástí našeho řešení pro telefonní ústřednu zajistí, že příchozí hovor do vaší společnosti bude obsloužen i v případě, že operátor, na kterého je směrován, je obsazen či nedostupný.

Jak pracuje funkce Automatické presměrování hovorů?

  1. CloudTalk nabízí možnost nastavit ke každému vašemu telefonnímu číslu přesměrování na jiné, vámi zvolené telefonní číslo.
  2. Zákazník zavolá na jedno z vašich telefonních čísel
  3. Operátor či Volající skupina, která je k tomuto číslu přiřazena nemůže jeho hovor vyřídit (obsazenost či nedostupnost operátorů)
  4. Hovor zákazníka bude přesměrován na vámi zvolené telefonní číslo, například z jiné volací skupiny.

Automatické přesměrování hovorů řešení telefonní ústředny se využívá například i během polední pauzy či upravené provozní doby, kterou můžete nastavit zvlášť pro každé vaše telefonní číslo.

Zvyšujte spokojenost zákazníků s naším řešením telefonní ústředny

Díky funkci Automatické přesměrování hovorů - řešení pro telefonní ústřednu zajistíte, že vaši zákazníci nebudou zklamáni, že se vám nedovolali a vám neujde žádná příležitost spojit se s nimi a vyřešit jejich problém či požadavek. Rovněž neztratíte ani možnost získat si potenciální zákazníky, kteří vám už podruhé nemusí zavolat.

Tato funkce je pro vaši společnost spolehlivým záložním plánem pro přijímání příchozích hovorů v době, kdy jsou všichni operátoři z konkrétní volací skupiny obsazení či offline.

Díky možnosti přesměrování příchozích hovorů na jiné telefonní čísla zajistíte, že vašim zákazníkům budete vždy k dispozici.

Chtěli byste vědět více o našem řešení pro telefonní ústřednu s funkcí Automatické přesměrování hovorů? Poraďte se s našimi CloudTalk odborníky. Vyplňte kontaktní formulář níže a začněte s vaší zkušební verzí už dnes.
 


Vyzkoušejte si demo verzi zdarma

VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ A ZLEPŠETE VAŠI KOMUNIKACI SE ZÁKAZNÍKY